...

posiTive

Blog został stworzony po to, żeby opisywać życiowe sytuacje, które miały miejsce na mojej drodze, oraz poruszać te aktualne.

Wszystkie zdarzenia skupiają się cały czas w tematyce treningu, życiu zawodnika, trenera i kumpla. Dzielę się swoim podejściem do codziennych zderzeń z rzeczywistością, czyli mogę powiedzieć śmiało, że jest to forma motywacji dla Was. Zdecydowanie mój sposób przekazu odbiega od aktualnych motywatorów w social media typu:

Źle się czujesz, zapierdalaj na trening !

Zostałeś bankrutem życiowym… nie ważne ! Zapierdalaj na trening !

Rozwiodła się z Tobą żona, no i co ? Zapierdalaj na trening!

Masz 39 stopni gorączki i ledwo widzisz…Zapierdalaj na trening !

Do mnie to nie trafia…

Okej spoko, fajnie mieć cały czas pozytywne nastawienie i motywacje, też jestem tego zwolennikiem, ale patrzymy racjonalnie na życie, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Jak zamkniesz się na 24h w siłowni i będziesz machał  żelastwem, to potem gadasz takim językiem, jak zwolennicy Zyzza i tańczysz przy każdym lustrze…

Poukładaj tak swoje życie, żeby znaleść miejsce na wszystkie potrzebne wartości.

Moje wyglądają tak:

-Rodzina

-Inwestycja w siebie, rozwój

-Pasja-Praca, w moim przypadku tutaj te terminy się pokrywają i to jest piękne!

-Odpoczynek- poznawaj, zwiedzaj, smakuj, doświadczaj, a nauczysz się dużo.

Ktoś mądry kiedyś powiedział:

Podróże kształcą, ale ludzi wykształconych 😉 ja nie mam tu na myśli papierków i dyplomów,ale po prostu chodzi mi o  życiową inteligencję.

posiTive” – ten termin będzie ze mną do końca moich dni. Ostatnio pojawił się dopiero na ciele, ale w duchu był od najmłodszych lat. Moje podejście do życia zawsze jest pozytywne.

Pojawiają się  problemy  te mniejsze i większe to po prostu staram się z każdego minusa zrobić plus. Wiem jedno,że każde zdarzenie czegoś uczy, i kształtuje naszą osobowość,

tylko tutaj jest tak samo jak z tymi podróżami wyżej, kumacie 😉

Uśmiech, krótka rozmowa, żart ten dobry albo słaby 😉 to jedne z wielu rzeczy, które można wdrożyć w swoje życie. Dlaczego? Po pierwsze zaczniecie przyciągać osoby o podobnym charakterze, nastawieniu i nie będziecie się dusić w towarzystwie hipochondryków, zawistnych nie robiących nic ze swoim życiem nieudaczników. Odpowiedz sobie sam na pytanie czy chcesz otaczać się ludźmi którzy ciągną Cię w górę, czy w dół. Chyba, że jesteś pozytywnym egoistom tak jak ja, to sam  potrafisz się zmotywować do działania i otaczać ludźmi, z którymi idziesz tylko w przód, a wampiry energetyczne skreślasz na starcie. Pasja jest moją pracą, robię to co lubię i jestem bardzo spełniony na tej płaszczyźnie. Ostatnio zaczynam zauważać pozytywny fit back ze strony ludzi, którzy potrzebują pomocy. Po jednej wiadomości na FB zdecydowałem się odwiedzić dom dziecka w Namysłowie. Wizyta u dzieciaków zapoczątkowała nowe znajomości oraz na pewno życiowe doświadczenie. Minął krótki okres i skontaktowali się ze mną ponownie, ale już w innej sprawie. Tutaj zaczyna się historia Marcina…

Chłopak dla którego Wy przyjdziecie 11 grudnia na wykład charytatywny i posłuchacie co ja, Mateusz Stachurski, Daniel Majewski i Paweł Głuchowski mamy Wam do powiedzenia.

Wydarzenie,które się odbędzie jest właśnie całym sednem tego wpisu, jest odpowiedzią na pytanie dlaczego warto uśmiechnąć czasami tą mordę i wyciągnąć pomocną dłoń.

Czy ja zrobiłem, komuś krzywdę jadąc do dzieci ?

Czy ja zrobiłem, komuś krzywdę spotykając się z Marcinem i jego rodziną ?

Czy ja Was na siłę zmuszam do przelewu i przyjścia na warsztaty?

NIE!

Ja byłem sobą! Zrobiłem to, co uważałem za słuszne, znalazłem na to czas i dałem coś od siebie.

A teraz Wy sami chcecie przyjść, chcecie zapłacić i posłuchać międzyinnymi mnie i pomóc Marcinowi…

To takie trudne? Pozytywnie podchodzić do życia i pomagać?

Pokazałem Wam, że nie…

Wpadnijcie napiąć karabin do zdjęcia z Marcinem 😉

Pozdrawiam,

14232569_1045671608887329_8502779773087531330_n

DB.

LIFT YOUR LIFE !

3 thoughts on “posiTive”

Leave a Comment

Scroll to Top