...

O BUKIELU

Dawid Bukiel - Trener personalny

Siema!

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym trenerem, który posiada liczne osiągnięcia w dziedzinie fitnessu oraz szerokie doświadczenie w pracy z różnymi typami klientów.
Jestem gościem, który sport ma we krwi. Uczę zdrowego podejścia do treningu i diety, potrafię przekazać swoją wiedzę w bardzo prostym przekazie. Na dowód tego, pod moim ramieniem zostało przeszkolonych już kilka tysięcy kursantów, którzy stali się trenerami personalnymi.

Posiadam długoletnie doświadczenie jako trener personalny, zdobyte podczas wielu lat pracy w branży fitness (15 lat). Przez ten czas zdobyłem wiele cennych umiejętności i wiedzy, którą wykorzystuję w swojej praktyce. Dzięki swojemu stażowi jestem w stanie dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb każdego z klientów, w zależności od ich celów i poziomu zaawansowania.

Mam również liczne osiągnięcia na swoim koncie. Współpracowałem ze sportowcami, pomagając im w osiągnięciu wyższej formy.
To owocowało tytułami mistrzowskimi na arenie narodowej oraz międzynarodowej. Również wielu moich klientów osiągnęło swoje cele, takie jak zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa ogólnej kondycji, zwiększenie siły i wytrzymałości, a także poprawa samopoczucia i zdrowia.

Stale się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i badaniami w dziedzinie fitness. Od kiedy zostałem ojcem, poszerzyłem swój warsztat o przygotowanie motoryczne dzieci, ponieważ bardzo istotne jest dla mnie ukształtowanie mojego syna w zdrowym i higienicznym stylu życia.

Prywatnie, gdy mam czas dla siebie, boksuje, startuje w triatlonach, chodzę po górach, taplam się w zimnych zbiornikach oraz wygrzewam w saunie. Dodaję do tego kufel dobrego piwa i cieszę się życiem. To najlepszy reduktor stresu!

Dawid Bukiel, aka DeBe – Twój Trener Osobisty
z Osiągnięciami i Doświadczeniem.

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA

Stawiam na rozwój w każdym aspekcie swojego życia!

Mistrz Polski Men’s
Physique 2015

Mistrz Polski Men’s
Physique 2014

Top 4
Europe 2014

Top 6
Arnold Classic 2014

Wykładowca Global Sport Academy

Scroll to Top